Úvod Výmena a vrátenie tovaru

Výmena a vrátenie tovaru

Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku (ďalej len „Zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku“) v lehote 14 dní od prevzatia tovaru, resp. odo dňa uzavretia zmluvy o poskytnutí služby alebo zmluvy o poskytovaní elektronického obsahu nedodávaného na hmotnom nosiči, ak predávajúci včas a riadne splnil informačné povinnosti podľa ust. § 3 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku.

 

Alebo je možné zakúpený tovar v lehote 14 kalendárnych dní do dňa jeho obdržania vymeniť.

Tovar je možné vymeniť iba úplne nový, nepoužitý a z tovaru nesmú byť odstránené visačky. Tovar je potrebné starostlivo zabaliť, aby bol chránený pred poškodením počas prepravy.


Nezabudnite priložiť vyplnený formulár, ktorý si stiahnete tu.


Ak nemáte tlačiareň, pripojte k faktúre vlastnoručný list, v ktorom uvediete o akú výmenu máte záujem, resp. na aký bankový účet si želáte vrátiť peňažné prostriedky.  Ak sa vyskytnú nejaké problémy, po obdržaní zásielky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.


Odporúčame Vám tovar poistiť. Pri zasielaní balíkov slovenskou poštou, využite prosím službu: „zaslanie balíka na adresu“ internetového obchodu, neodporúčame posielať zásielky ako balík na poštu, nakoľko dôjde k uskladneniu zásielky na pošte. V prípade výmeny tovaru si náklady na dopravu hradí zákazník. Zásielky na dobierku predávajúci nepreberá.

 

Zásielky posielajte na KOREŠPONDENČNÚ ADRESU internetového obchodu.

 

SA-COM s. r. o.
Mládeže 2067
Svidník 089 01

Newsletter Info Dodanie tovaru Kontakt
Copyright 2013 - 2019 © dstreet.sk